Amplio Apartmento
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Amplio Apartmento Santo Domingo appartement is in de Zona Colonial wijk binnen 7 minuten wandelafstand van het Duarte Park gesitueerd en geschikt voor maximaal 4 gasten. Met de welgelegen locatie is dit appartement op slechts 1 km afstand van het Nationaal Aquarium en in de buurt van het Paleis van Diego Columbus gelegen.
Het Parque Los Tres Ojos kan met de auto in een paar minuten worden bereikt, terwijl de Puerta del Conde vlak bij dit 2-badkamer appartement ligt.
Amplio Apartmento appartement heeft 2 slaapkamers. Voor uw comfort zijn een douche beschikbaar bij deze accommodatie. Je vindt er ook een haardroger en badlakens.
Bij dit appartement kunnen gasten gebruik maken van self-catering voorzieningen, waaronder een kitchenette, en genieten van hun maaltijden in een eetgedeelte.
- Locale bezienswaardigheiden
- Iglesia Nuestra Senora de La Paz4326 km
- Monumento a los Heroes de Constanza4476 km
- O&M4869 km
- Luchthavens
- Vliegveld La Isabela Internationaal21 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Kluisje
- Huisdieren toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar is Amplio Apartmento appartement gevestigd?
Amplio Apartmento appartement is te vinden in het centrum van Santo Domingo, vlak bij het Duarte Park. - ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Amplio Apartmento appartement.
Het Duarte Park en de Puerta del Conde behoren tot de bezienswaardigheden in de buurt van Amplio Apartmento appartement. - ❓
Hoeveel kost het om Amplio Apartmento appartement te boeken?
De prijs van het boeken van Amplio Apartmento appartement is $77. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Amplio Apartmento appartement?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Amplio Apartmento appartement.